top of page

Poptávka

Naši klienti hledají!

Rodinný dům

v Beskydech

Cena do

10 000 000 Kč

Náš klient poptává rodinný dům pro sebe a svou rodinu. Minimální požadovaná dispozice je 5+kk (2 koupelny) a pozemek alespoň 1500m2. Dojezdová vzdálenost do centra Ostravy by měla být max. 35 minut. Klient preferuje lokality Frýdlant nad Ostravicí, Metylovice, Pržno, atd. Dům by měl být v dobrém stavu, klient se nebrání částečné rekonstrukci.

Byt 1+1 nebo 2+1

v Ostravě - Porubě

Cena do

1 700 000 Kč

Naše klientka paní Jana hledá byt v osobním vlastnictví s dispozicí 1+1 nebo 2+1 nacházející se v Ostravě-Porubě. Byt může být i v původním stavu.

Byt 3+1

v Havířově

Cena do

1 500 000 Kč

Naše klientka paní Jana poptává byt 3+1 v Havířově. Na druhu vlastnictví nezáleží – klientka akceptuje osobní i družstevní vlastnictví. Financování má zajištěno schváleným hypotečním úvěrem se zástavou jiné nemovitosti.

Rodinný dům

v okolí Ostravy

Cena do

3 500 000 Kč

Naše klientka paní Miluše poptává rodinný dům, alespoň 4+1, před rekonstrukcí v okolí Ostravy s dojezdem do 45 minut. Klientka má pohotovostní úvěr u Modré pyramidy stavební spořitelny + vlastní zdroje, možnost výměny za byt 2+1 po rekonstrukci na ul. Čujkovova.

Byt 3+1

v Ostravě - Dubině

Cena do

2 000 000 Kč

Náš klient pan Radim poptává byt před nebo po rekonstrukci v osobním vlastnictví nebo družstevním s možností převodu do vlastnictví osobního. Klient má pohotovostní úvěr u Modré pyramidy stavební spořitelny + vlastní zdroje.

Pozemek

v okolí Nové Bělé

Cena do

2 000 000 Kč

Náš klient pan Jiří poptává pozemek určený k výstavbě rodinného domu pro sebe a svou rodinu. Klient má pohotovostní úvěr u Modré pyramidy stavební spořitelny + vlastní zdroje.

Byt 2+1 nebo 3+1

v Ostravě Zábřehu či Hrabůvce

Cena do

1 500 000 Kč

Naše klientka paní Zdenka poptává byt v osobním vlastnictví nebo družstevním s možností převodu do vlastnictví osobního. Byt může být před nebo po rekonstrukci. Klientka má pohotovostní úvěr u Modré pyramidy stavební spořitelny + vlastní zdroje. Byt hledá jako investiční příležitost k budoucímu pronájmu (nízké měsíční náklady).

Rodinný dům

v okolí Ostravy

Cena do

4 000 000 Kč

Naše klientka paní Kateřina hledá rodinný dům v okolí Ostravy (v dojezdové vzdálenosti 20-30min).

Pro více informací 

Napište nám

Děkujeme za odeslání!

Poptávka kontakt
bottom of page