Rodinný dům 4+1

Budišov nad Budišovkou

Prodej

Na vyžádání

100klicu_celadna_006.jpg

Popis nemovitosti

Prodej krásného a prostorného rodinného domu s užitnou plochou 277m2 v obci Budišov nad Budišovkou. Dům se nachází v klidné části obce. Dispozičně je řešen jako prostorné 4+1 se zimní zahradou, garáží - nacházející se v přední části domu, balkónem a podzemním podlažím. Za domem nalezneme krásnou upravovanou zahradu s altánem, kůlnou na zahradní náčiní, jezírkem lemovaným okrasnými dřevinami, ovocné stromy, terasu a vlastní kosmetický salón. Celková rozloha pozemku je 880m2.

V přízemí domu se nachází předsíň se vstupem do zimní zahrady, přes chodbu se dostaneme do obývacího pokoje s krbem, kuchyní s jídelnou a samozřejmě s kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči. Dále zde nalezneme koupelnu a zvláště toaletu. Z 1. NP se po schodech dostaneme jak do podzemního podlaží, které tvoří 3/4 zastavěné plochy domu, tak také do 2.NP.
Ve 2. NP nalezneme pracovnu, koupelnu s toaletou a dvě prostorné ložnice, kde z jedné z nich můžete vstoupit na balkón s úžasným výhledem na krásnou krajinu obce.
Dům před lety prošel rekonstrukcí. Výměna střešní krytiny, kompletní nové rozvody vody, odpadu i částečně elektřiny. Úprava podlah, omítek, stropní podhledy, plastová okna (krom jednoho pokoje).

Vytápění je v domě řešeno tuhými palivy a to pomocí kotle se zásobníkem a krbem v obývacím pokoji. Topení je rozvedeno až do kosmetického salónku, taktéž voda a odpady, které jsou v domě řešeny septikem. Budoucí majitelé mohou využít přípravu na napojení k veřejné kanalizaci a dům po předchozím schválení obce napojit.

V obci je kompletní občanská vybavenost, MŠ, ZŠ, obchod, pošta a restaurace. Krásné okolí vhodné na procházky a další volnočasové vyžití.

Pro další informace a domluvě na prohlídce nás neváhejte kontaktovat.

Informace o nemovitosti

Typ

Rodinný dům

Dispozice

4+1

Užitná plocha

277 m²

Velikost pozemku

880 m²

Pro více informací 

Napište nám

Děkujeme za odeslání!