Rodinný dům 5+kk

Petřvald u Karviné

Prodej

15 900 000 Kč

100klicu_celadna_006.jpg

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej stylového rodinného domu s užitnou plochou 191m2, s vysokými stropy, krbem a výhledem na rozlehlou upravenou slunnou zahradu s plaveckým bazénem se slanou vodou, vířivkou s možností celoročního užívání, rybníkem a lesem v klidné části obce Petřvald u Karviné.

Kvalitně postavený rodinný dům má dispozici 5+kk + 2 koupelny + garáž, kterou majitel domu využívá jako úložný prostor. Všechny pokoje rodinného domu jsou prostorné, ať už se jedná o obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyňskou linkou, dva dětské pokoje, ložnici či kancelář. Vytápění domu je zde zajištěno podlahovým vytápěním a dále k vytápění můžete využít také krb. Velkou pomocí při úklidu domu je centrální vysavač. Odpad je v domě řešen septikem.

Nádherná vzrostlá a udržovaná zahrada zajišťuje soukromí jak na slunné terase, tak u krytého plaveckého bazénu se slanou vodou a vířivce, kterou můžete využívat celoročně. Na pozemku domu o celkové rozloze 8 441m2 dále nalezneme kryté posezení s centrálním grilem o celkové ploše 77m2, dvě krytá stání pro vícero automobilů, krásnou rekonstruovanou dřevěnici s užitnou plochou 85m2 a hospodářské stavení. Velkou dominantou pozemku je udržovaný rybník a smíšený les.

Při psaní tohoto popisku jsem Vám chtěl jednoduše a stručně popsat tento rodinný dům s dech beroucím pozemkem, protože tak úžasnou atmosféru a pocit klidu při pohledu na okolí domu nelze popsat ten musíte zažít na vlastní kůži. Při přípravě této nabídky jsem se cítil jako v pohádce a věřím, že obdobný pocit budete mít také Vy.

Pro bližší informace a domluvě na prohlídce nás neváhejte kontaktovat.

Informace o nemovitosti

Typ

Rodinný dům

Dispozice

5+kk

Užitná plocha

191 m²

Velikost pozemku

8 441 m²

Pro více informací 

Napište nám

Děkujeme za odeslání!