Bytová jednotka 3+1

Ostrava

Prodej

2 250 000 Kč

100klicu_celadna_006.jpg

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 s celkovou výměrou 58 m2 včetně balkonu a sklepní koje v žádané lokalitě na ul. Bohumínské v Ostravě. Byt se nachází v 11. NP z 13. NP v domě s dvěma výtahy a po celkové revitalizaci.
Majitelé vytvořili z původního uspořádání bytu 2+1 byt 3+1 tak, aby vytvořili další ložnici a neubrali z prostor obývacího pokoje více než je zapotřebí, což se jim podařilo.

Do bytu vstoupíte bezpečnostními dveřmi. Naproti vchodových dveří se nachází samostatná toaleta a koupelna se zděným jádrem. Dále v bytě nalezneme dvě neprůchozí ložnice, kumbál, obývací pokoj a prostornou kuchyni se vstupem na balkón s výhledem na vrcholky Beskyd, kde můžete relaxovat či pěstovat bylinky.

V okolí je veškerá občanská vybavenost, kterou potřebujete k dennímu životu. Relaxovat můžete v nedalekých Komenských sadech, které jsou vzdáleny cca 3 minuty, v blízkosti je spousta dětských hřišť a možností procházek se psy. Zastávku MHD naleznete hned před domem. Na Masarykovo náměstí ( centrum Ostravy) se dostanete MHD do pár minut. V blízkosti najdete hned několik nákupních center Laso, Karolína a Futurum všude jste autem do 5 minut. Nakoupit si můžete také v Hrušce, kterou společně se školou i školkou naleznete hned vedle domu. K bytu náleží také možnost rezidenčního parkování, které se v dnešní době bude určitě hodit.

Pro další informace a domluvě na prohlídce nás neváhejte kontaktovat.

Informace o nemovitosti

Typ

Byt

Dispozice

3+1

Užitná plocha

58 m²

Velikost pozemku

-

Pro více informací 

Napište nám

Děkujeme za odeslání!