Bytová jednotka 3+1

Ostrava - Zábřeh

Prodej

3 150 000 Kč

100klicu_celadna_006.jpg

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji krásný moderně zrekonstruovaný byt 3+1 v osobním vlastnictví s celkovou užitnou plochou 77m2 nacházející se ve třetím nadzemním podlaží osmipodlažního panelového domu s výtahem v jedné z nejatraktivnějších lokalit Ostravy-Zábřehu na ul. Výškovické.
Pro kompletní rekonstrukci bytu zvolil vlastník nadstandardní prvky, díky kterým dosáhl elegantního řešení interiéru a šikovného prostorového uspořádání. Stav nemovitosti dokládá přiložená fotodokumentace. Byt se nabízí s částečným vybavením.
Byt sestává z obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, dětského pokoje, koupelny a samostatného WC. K bytu dále náleží balkón a hned dvě sklepní kóje umístěné v suterénu domu. Dům nabízí k využívání také společný prostor kočárkárny.

Měsíční náklady pro 3 osoby (krom energií - elektřiny a plynu) činí 4 462,-Kč.

Jedná se o nádherné klidné bydlení v bytě s kvalitně provedenou rekonstrukcí promyšlenou do posledních detailů. V místě se krom příjemné zeleně nachází veškerá občanská vybavenost. V dosahu chůze zde nalezneme obchodní centrum Shopping park, sportovní gymnázium, základní i mateřskou školu.

Pro další informace a domluvě na prohlídce nás neváhejte kontaktovat.

Informace o nemovitosti

Typ

Byt

Dispozice

3+1

Užitná plocha

77 m²

Velikost pozemku

-

Pro více informací 

Napište nám

Děkujeme za odeslání!