Bytová jednotka 2+1

Moravská Ostrava a Přívoz

Prodej

2 150 000 Kč

100klicu_celadna_006.jpg

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví ve vyhledávané lokalitě na ul. Varenské v Ostravě. Byt s prosklenou lodžií prošel částečnou rekonstrukcí. Najdeme zde prostornou předsíni s komorou s dostatkem úložného prostoru, koupelnu s rohovou vanou, samostatné WC , obývací pokoj, ložnici a kuchyni s jídelnou odkud je vstup na slunnou prosklenou lodžii. Celý interiér bytu je dostatečně prosvětlen a moderně laděn.
Byt se nachází v 1. vyvýšeném nadzemním podlaží ze 17. NP. Panelový dům, který prošel celkovou revitalizací, má dobře fungující SVJ a nízké platby spojené s užíváním nemovitosti. Byt se nabízí s částečným vybavením.
Lokalita skýtá příjemné bydlení se zelení a veškerou občanskou vybaveností v pěší dostupnosti a výbornou dopravní dostupností do centra města Ostravy.
Pro milovníky sportu se v bezprostřední blízkosti domu nachází sportoviště a po krátké procházce se dostanete k nákupnímu centru Futurum.
Vzhledem k tomu, že lze nákup nemovitosti financovat hypotečním úvěrem, je součástí ceny konzultace s finančním poradcem a následně možnost získání hypotečního úvěru s exkluzivními podmínkami.
Byt vřele doporučujeme a pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás pro bližší informace a domluvě na prohlídce kontaktovat.

Informace o nemovitosti

Typ

Byt

Dispozice

2+1

Užitná plocha

56 m²

Velikost pozemku

-

Pro více informací 

Napište nám

Děkujeme za odeslání!