Chata Palkovice

Palkovice

Prodej

2 150 000 Kč

100klicu_celadna_006.jpg

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej chaty v obci Palkovice s užitnou plochou 119m2 a pozemkem o celkové rozloze 392m2. Chata má 3. NP a je určena k celoročnímu užívání.
V 1.NP nalezneme prostornou garáž, sklípek, sklad dřeva a koupelnu s toaletou (zvláště) dále předsíň se schody vedoucími do 2.NP.
V 2.NP je předsíň spojená s jídelnou, kuchyně s plynovým sporákem, ložnice, obývací pokoj a schodiště vedoucí do 3.NP.
Ve 3.NP se nachází prostorná ložnice.

První nadzemní podlaží je zděné konstrukce a další dvě jsou již z konstrukce dřevěné. Do chaty je přivedena voda z vlastního zdroje a ohřev vody zajištěn bojlerem. Voda je přivedena nejen do koupelny, toalety (splachování) ale také do kuchyně.
Vytápění je zde řešeno kotlem na tuhá paliva a teplo je dále rozvedeno do jednotlivých pokojů pomocí radiátorů. Odpad je v chatě řešen septikem.

Jak se chatě dostanu a budu mít kde zaparkovat? Ano, samozřejmě. K chatě vede asfaltová komunikace ve vlastnictví obce a naleznete zde také bezproblémové parkování a to přímo nad chatou ve vzdálenosti pár metrů.
Na pozemku chaty nalezneme také pergolu s grilem.

Chata má své evidenční číslo a další povinné kritéria pro splnění požadavků bezproblémového financování hypotečním úvěrem.

Informace o nemovitosti

Typ

Chata

Dispozice

5 a více pokojů

Užitná plocha

119 m²

Velikost pozemku

392 m²

Pro více informací 

Napište nám

Děkujeme za odeslání!