Chata Ostravice

Ostravice

Pronájem

20 000 Kč / m.

100klicu_celadna_006.jpg

Popis nemovitosti

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu celkově podsklepenou chalupu o užitné ploše 120m2 (není započtena terasa o výměře 12m2) s dispozicí 3+1 a pozemkem o rozloze 1 390m2 v lukrativní lokalitě obci Ostravice. Chalupa prošla celkovou rekonstrukcí, která byla dokončena v listopadu roku 2021 a čeká na svého prvního nájemníka. K nemovitosti náleží část lesa a rozsáhlá zahrada s možností parkování přímo na pozemku.

Chalupa má dvě nadzemní podlaží a jedno podlaží podzemní.
V 1. NP se nachází prostorná vstupní hala s možností vstupu do koupelny a zvláště na WC. Dále v 1.NP nalezneme vybavený kuchyňský kout s krbovými kamny, jídelnu, obývací pokoj a vstup do sklepních prostor. Z haly se dále dostaneme na terasu, kde si můžete vychutnat ranní kávu nebo posezení s přáteli.
V 2.NP do kterého se dostaneme rovněž ze vstupní haly se nacházejí dvě ložnice.

Jak již bylo zmíněno, chalupa je celkově podsklepena s možností vstupu jak z chalupy, tak také ze zahrady. Ve sklepní části se nachází plynový kotel se zásobníkem na vodu, tudíž k vytápění a ohřevu vody je využito plynového kotle. Teplo je dále rozváděno pomocí radiátorů. Jako zdroj tepla můžete využít také krbová kamna v kuchyni.

Nemovitost je připojena k dálkovému vodovodu a odpady jsou na napojeny na obecní kanalizaci.

Z fotografií jste jistě mohli usoudit, že se jedná se o velmi krásnou a vkusně zrekonstruovanou nemovitost v jedné z nejvýznamnějších letovisek Moravskoslezských Beskyd. Obec se nachází bezprostředně pod nejvyšším beskydským vrcholem Lysou horou a dalším vrcholem Smrkem. V obci Ostravice naleznete nejen klid a možnosti k relaxaci, ale také mnoho sportovního vyžití např. rozsáhlé golfové hřiště pro hráče golfu, pro milovníky zimních sportů upravované tratě pro běžky nebo nesčetných možností turistiky a přitom jste jen nedaleko města Frýdku - Místku (12km). Naleznete zde veškerou občanskou vybavenost.

Měsíční nájem - 20 000,-Kč + energie na nájemníka (plyn a elektřina)
Vratná kauce - 60 000,-Kč
Provize RK - 20 000,-Kč

Pro bližší informace a domluvě na prohlídce nás neváhejte kontaktovat.

Informace o nemovitosti

Typ

Chata

Dispozice

4+kk

Užitná plocha

120 m²

Velikost pozemku

1 390 m²

Pro více informací 

Napište nám

Děkujeme za odeslání!