Chata Holčovice ev. č. 30

Holčovice - Komora

Prodej

Na vyžádání

100klicu_celadna_006.jpg

Popis nemovitosti

Hledáte prostředí pro odpočinek nebo nemovitost k investici? Tak právě pro Vás máme rekreační chatu s číslem evidenčním 30 v překrásném prostředí Jeseníků v obci Holčovice. Chata s celkovou užitnou plochou 91m2 je převážně dřevěné konstrukce, mimo přední část chaty, tato je zděná se zabudovanými elektrorozvody. Správně, v chatě je zavedena elektřina, voda z místní studny a odpady jsou zde řešeny čističkou odpadních vod (pro bližší informace nás kontaktujte).
Vytápění je v chatě řešeno krbovými kamny a přímotopem.

Chata prošla částečnou rekonstrukcí a výměnou střechy před cca 3 lety. Příjezd k chatě je umožněn po zpevněné komunikaci a parkovat můžete na parkovacím stání hned vedle chaty. K chatě náleží kůlna na dříví a rovinatý pozemkem.

Chata je ve velmi klidné lokalitě s možností turistických výletů po okolí nebo si jen užít chvíle klidu. Jak již bylo zmíněno chata se nachází nedaleko centra obce Holčovice, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. Holčovice jsou obec ležící na severu okresu Bruntál na říčce Opavici. Obec leží v nadmořské výšce 473 m v podhůří Nízkého Jeseníku.

K chatě náleží také podílové spoluvlastnictví a to 1/17 z pozemků v katastrálním území Komora na LV č. 495. Celková výměra pozemků (ke kterým patří také volejbalové hřiště) a třech staveb je 19 203m2.

K prodeji jsou obě chaty na fotografiích - celková cena dvou chat 3 400 000,-Kč

Pro bližší informace a domluvě na prohlídce nás neváhejte kontaktovat.

Informace o nemovitosti

Typ

Chata

Dispozice

3 pokoje

Užitná plocha

91 m²

Velikost pozemku

388 m²

Pro více informací 

Napište nám

Děkujeme za odeslání!