Rodinný dům 5+kk

Orlová - Lutyně

Prodej

7 990 000 Kč

100klicu_celadna_006.jpg

Popis nemovitosti

Prodej novostavby bungalovu 5+kk umístěného na hezkém a klidném místě, na rovinatém pozemku s výměrou 900 m2, v obci Orlová Lutyně na ul. Větrná. Nemovitost je dřevostavba o celkové užitné ploše 174m2. Kolaudace domu proběhla v květnu roku 2021.

V domě se nachází čtyři samostatné pokoje, obývací pokoj s jídelnou a celkově vybaveným kuchyňským koutem, technická místnost, dvě koupelny a toalety. Dále garáž o výměře 26,6m2 a zastřešená terasa, kterou můžete využít také jako zimní zahradu o výměře 32,3m2 (výměry jsou započteny do celkové užitné plochy). Před domem naleznete tři parkovací místa.

Vytápění domu zajišťuje podlahové vytápění, tepelné čerpadlo vzduch vzduch (vytápění i klimatizace) a dále je možnost využít také krbová kamna v obývacím pokoji (bez rozvodu tepla do dalších místností). Do domu je zavedena elektřina, vodovod a odpady jsou zde řešeny pomocí ČOV.

Dům odpovídá současným trendům moderního bydlení. Díky vysokému betonovému plotu je na zahradě velké soukromí ať už k rodinným oslavám, opalování a jiným činnostem.

Dům se nabízí s celkovým vybavením a podmínkou prodeje je vyhledání menšího rodinného domu pro prodávající.

Novostavba je umístěna na okraji obce na klidném místě. Obec a její okolí nabízí mnoho možností, jak příjemně a bezpečně trávit volný čas. Občanská vybavenost: mateřská škola, základní škola, lékaři, restaurace, obchody, atd... Dojezdová vzdálenost do města Ostravy je 20 minut.

Pro případné dotazy a domluvu na prohlídce nás neváhejte kontaktovat.

Informace o nemovitosti

Typ

Rodinný dům

Dispozice

5+kk

Užitná plocha

174 m²

Velikost pozemku

900 m²

Pro více informací 

Napište nám

Děkujeme za odeslání!