Rodinný dům 5+1

Mosty u Českého Těšína

Prodej

4 500 000 Kč

100klicu_celadna_006.jpg

Popis nemovitosti

Pokud toužíte po životě v nádherném prostředí s překrásným výhledem a zároveň kousek od města, tak Vám rozhodně doporučuji prohlídku tohoto dvougeneračního rodinného domu s užitnou plochou 224m2 a pozemkem o celkové rozloze 891m2 v Českém Těšíně části obce Mosty.

Rodinný dům má dvě obytná podlaží a celkové podsklepení, jehož součástí je také garáž.
První obytné podlaží je dispozičně řešeno jako 2+1 s užitnou plochou 83m2 (započteno také schodiště). V druhém obytném podlaží nalezneme mimo jiné 3 pokoje a terasu. Toto nadzemní podlaží má celkovou užitnou plochu 80m2 a jde také jednoduše upravit na dispozici 2+1. V každém z nadzemních podlaží se nachází koupelna, toaleta, balkón a v 1.NP také kuchyně. Všechny pokoje v domě jsou velmi prostorné a krásně světlé.

Dům je napojen na veškeré IS (voda, plyn, elektřina, kanalizace). Elektřina, rozvody vody, odpady a rozvod topení je v původním, ale velmi zachovalém stavu. Vytápění je řešeno plynovým kotlem a případně se dá využít také kotel na tuhá paliva. Podlahy jsou opatřeny keramickou dlažbou, parketami a koberci. Okna jsou plastová (izolační dvojskla). Střecha prošla rekonstrukcí a to před 20 lety.

Zahrada domu je situována na jižní stranu, je mírně svažitá ,s výhledem do sousedních zahrad a zastavěného údolí se zelení. Na pozemku se nachází stání pro auta s přístupem z ulice. Čelní plot je řešen bránou a vstupní brankou. Na pozemku je několik vzrostlých stromů a okrasných keřů.

Nabídka prodeje je velmi zajímavá pro své umístění a možnosti zrekonstruovat dům i zahradu dle vlastních představ.

Pro další informace a domluvu na prohlídce nás neváhejte kontaktovat.

Informace o nemovitosti

Typ

Rodinný dům

Dispozice

5+1

Užitná plocha

224 m²

Velikost pozemku

891 m²

Pro více informací 

Napište nám

Děkujeme za odeslání!