Bytová jednotka 4+kk

Praha 10

Prodej

6 990 000 Kč

100klicu_celadna_006.jpg

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji prostorný byt 4+kk (105 m2) v 7. patře panelového domu s výhledem na 2 světové strany. Panelový dům prošel rekonstrukcí - zateplení fasády, plastová okna, předokenní el. ovladatelné rolety proti slunci, izolace střechy a nový výtah. Sklepy jsou taktéž po rekonstrukci a k bytu je k dispozici sklep o 3 m2.

Byt samotný jako takový nabízí koncepci 4+KK, k bytu byla přiřazena předsíň a prostor za výtahem ze společných prostor, takže byt nabízí defakto dispozici 5+KK, kdy místnost navíc může sloužit jako obytná, nebo například šatna/komora.

Byt vyniká zejména prostornými pokoji, velkou středovou předsíní, 2x WC, obě samostatné a bohatými úložnými vestavnými prostory, které pomohou uspořit místo v pokojích.

Přímo před domem je dětské hřiště, dům se nachází 10 minut chůze od hostivařské přehrady s koupáním a s lesoparkem s kurty, minigolfem, fotbalovým hřištěm, dětským hřištěm a dalším.

Občanská vybavenost je výborná pro rodiny s dětmi - MŠ téměř u domu, stejně tak supermarkety, pošta, lékárna, bistro, dětské hřiště, ZŠ 600m.

Dopravní dostupnost přímo u domu autobusová zastávka na metro C Háje a nebo A Skalka. Autem do centra 20 minut.

Inzerovaná cena je včetně provize a kompletního právního servisu.

Samozřejmostí je rychlé vyřízení hypotéky bez poplatků, za velmi příznivých podmínek. Základní propočet hypotéky je možné získat při domluvené prohlídce nemovitosti.

Informace o nemovitosti

Typ

Byt

Dispozice

4+kk

Užitná plocha

105 m²

Velikost pozemku

-

Pro více informací 

Napište nám

Děkujeme za odeslání!