Bytová jednotka 3+1

Ostrava - Jih

Prodej

2 650 000 Kč

100klicu_celadna_006.jpg

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví na ul. Bohumíra Četyny v Ostravě Bělském Lese. Celková užitná plocha bytu je 70 m² započteno i s lodžií, komorou (na chodbě) a sklepní kójí.
Byt se nachází ve 12. NP z 13. NP výborně udržovaného panelového domu.

Bytová jednotka se sestává z předsíně, obývací místnosti, kuchyni, dvou ložnic, koupelny s vanou, samostatné toalety, krásné lodžie, sklepní koje, která je umístěná v suterénu budovy a komorou v uzamykatelné části chodby před bytovou jednotkou. Byt prošel částečnou rekonstrukcí - kuchyňský kout s vestavěnými spotřebiči, úprava podlah, vystavěná skříň v předsíni a částečnou rekonstrukcí prošla také koupelna a toaleta, elektřina je v bytě původní (hliník). Bytový dům prošel revitalizací a to v podobě výměny oken, zateplení budovy, nové výtahy a také nově zabudovaným kamerovým systémem propojeným s TV v každé bytové jednotce.

Výjimečná lokalita s výbornou dostupností do centra města Ostravy a veškerou občanskou vybavenosti v místě. Perfektní dopravní dostupnost: nedaleko tramvajová a autobusová zastávka. Parkovaní s dostatečnou kapacitou téměř před domem.

Pro další informace a domluvě na prohlídce nás neváhejte kontaktovat.

Informace o nemovitosti

Typ

Byt

Dispozice

3+1

Užitná plocha

70 m²

Velikost pozemku

-

Pro více informací 

Napište nám

Děkujeme za odeslání!