Řadový rodinný dům 4+kk

Prostřední Suchá

Prodej

6 790 000 Kč

100klicu_celadna_006.jpg

Popis nemovitosti

Prodej řadového rodinného domu s garáží, 3. nadzemními podlažími, menší zahradou, balkóny a velkou terasou, v lukrativní lokalitě v Havířově Prostřední Suché na ul. Životická. Příjemný útulný dům s celkovou užitnou plochou 258 m2 majitelé celkově zrekonstruovali v roce 2016. Investovali do kvalitních materiálů a nadstandardního vybavení domu, aby se zde cítili co nejlépe. Dnes můžete získat tento domov pro sebe.

Dům Vás překvapí velkým prostorem, kde v 1. NP najdete zádveří, vstupní halu, garáž s technickou místností, sklepní prostory a zádveří se vstupem na zahradu. Po schodišti se dostaneme do 2. NP kde nalezneme koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, kuchyňský kout s kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, jídelní část a velký obývací pokoj s krbovými kamny. Z obývacího pokoje se dostaneme na balkón a z kuchyně rovnou na velkou terasu a zahradu s bazénem.

Po schodišti vystoupáme do klidové části domu, kde najdeme tři prostorné pokoje, balkón a koupelnu s vanou a toaletou.

Vnitřní dispozice domu je skvěle vyřešena a proto nabídne soukromí a dostatečný prostor i větší rodině. Každý tu najde místo k odpočinku nebo práci.

K vytápění domu je využíván plynový kotel (stáří 3 roky). Ohřev vody řešen bojlerem. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.

Veškerou občanskou vybavenost najdete v blízkém okolí. A co víc, lokalita nabízí dobré sousedy a klid.

Energetická náročnost je uvedena "G", protože čekáme na zpracování energetického průkazu.

Pokud budete potřebovat uhradit část kupní ceny hypotečním úvěrem, není problém náš úvěrový specialista Vám bude plně k službám.

Pro bližší informace a domluvě na prohlídce nás neváhejte kontaktovat.

Informace o nemovitosti

Typ

Řadový rodinný dům

Dispozice

4+kk

Užitná plocha

258 m²

Velikost pozemku

378 m²

Pro více informací 

Napište nám

Děkujeme za odeslání!